For Life 2DERM Barierový krém Transparent

Transparentní barierový krém na citlivou a poškozenou kůži.

kliknutím zvětšíte
For Life 2DERM Barierový krém Transparent
ks
Kód:2010
Výrobce:FOR LIFE
Cena s DPH : 650 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem, expedice do 3 dnů

SVĚTOVÁ NOVINKA - 2DERM Barierový krém na citlivou a poškozenou kůži. Krém/pasta pro úpravu porušených ochranných bariérových funkcí kožního povrchu, podmiňujících nadměrnou suchost a přecitlivělost na zevně působící fyzikální a chemické vlivy a faktory. Po nanesení na kůži vytváří tzv. „náhradní bariérový systém“ schopný porušené bariérové funkce po nezbytnou dobu nahrazovat a vytvořit tak podmínky pro navození regeneračních procesů v povrchové epidermis, vedoucích k obnově porušené bariérové funkce. INFO - www.2derm.com

Pro denní i noční aplikaci. Ruce (dlaně, prsty, hřbety rukou) – vhodná je aplikace vetřením před prvním kontaktem s vodou (ráno). Po opakovaném máčení (mytí) – vhodná opakovaná aplikace. Večer v rámci hygienické očisty - vhodné intensivnější vetření krému do kůže rukou (zvláště u stavů zvýšeného pocení).

Ostatní kožní oblasti – dle stavu kůže 1 - 3 aplikace v průběhu dne.

Obličej, přední strana krku (dekolt) - krém event. s barevným pigmentem 2 - 3x denně vetřít současně s lehkou masáží. Odstranění (očista) naneseného krému – nejlépe oplachem vlažnou vodou, raději bez použití mýdla nebo jiných odličovacích prostředků nebo přípravkem 2DERM čisticí DUOBASE. V oblasti obličeje, krku a hřbetů rukou lze tento bariérový krém barevně upravený, využít zvláště u stárnoucí, atrofující kůže, k úpravě hydratačních profilů v pokožce a k celkové tonizaci kůže.

Obsah: 50 ml

Potřebujete poradit ? For Life 2DERM Barierový krém Transparent

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací