For Life Anti Cellulite SPA intenzivní kůra 500 ml

Přípravek proti celulitidě. Zeštíhlení až 40 mm z obvodu stehen a hýždí za 30 dní!

kliknutím zvětšíte
For Life Anti Cellulite SPA intenzivní kůra 500 ml
ks
Kód:5606
Výrobce:FOR LIFE
Cena s DPH : 1 330,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem, expedice do 3 dnů

Přípravek proti celulitidě. Zeštíhlení až 40 mm z obvodu stehen a hýždí za 30 dní! Zlepšení vzhledu kůže, zpevnění a zvýšení její pružnosti! Kombinace účinných látek zajišťuje nejen účinek okamžitý, ale rovněž prevenční dlouhodobý. Emulzní, lehce vstřebatelná krémová textura s optimálním obsahem účinných látek s klinicky prokázaným účinkem! Tyto selegované látky z mořských řas byly vyvinuty a patentovány ve francouzských biotechnologických laboratořích a jsou hodnoceny jako jedny z nejúčinnějších na světě! Zvyšují lipolýzu (uvolňování tuků) až sedmkrát více než adrenalin. Omezují lipogenezi (ukládání rezervních tuků). Zabraňují nadměrnému hromadění vody v buňkách. Podporují mikrocirkulaci a mají protiedémový účinek.

Použití: 1–2x denně ráno a večer masážními tahy na postižená místa po dobu jednoho až tří měsíců. Poté preventivně 1x týdně. V případě nutnosti, kúru opakujte znovu za půl roku!

Doplňková péče proti celulitidě - Minerální sůl Mrtvého moře. Koupele v lázni ze soli Mrtvého moře se velmi pozitivně spolupodílí na procesu detoxikace a regenerace kůže! Aplikujeme 1x až 2x týdně!

Odborná terapie v kosmetických salonech a regeneračních centrech aplikujeme Intenzivní Anti- Cellulitidové SPA programy – (zábaly) FORLIFE & Madaga, které významně ovlivňují lipolýzu (uvolňování tuků) a lipogenezi (ukládání rezervních tuků).

Pohyb: Pravidelné cvičení nejméně 2x týdně urychluje metabolické procesy, stimuluje lymfatické cesty a mikrocirkulaci krve. Naopak málo pohybu a zejména sedavé zaměstnání celulitidu stupňuje!

Strava: Mnoho žen se domnívá, že proti celulitidě je nutné držet diety, což je velký omyl! Velkým problémem mnoha žen je naopak nedostatečný pitný režim! Obecně se doporučuje: Omezit potraviny se zvýšeným obsahem tuku, smažená jídla, ostré koření. Zvýšit příjem zeleniny, cereálií, luštěnin, ryb, tvarohu a sýrů. Z ovoce je vhodný ananas, papája, mango a kiwi, zejména pro vysokou čisticí schopnost a obsah vitamínu C.

Pitný režim: Zvýšit denní příjem tekutin na 2–3 litry. Vhodná je neslazená čistá voda nebo bylinné čaje např. pampeliška, měsíček, kopřiva a zelený čaj. Omezit příjem alkoholu, kávu a černý čaj.

Obsah: 500 ml

Potřebujete poradit ? For Life Anti Cellulite SPA intenzivní kůra 500 ml

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací