For Life COLLAGEN ACTIVE sérum

Sérum s kolagenem vyhlazuje vrásky, zabraňuje tvorbě nových vrásek a zpomaluje stárnutí.

kliknutím zvětšíte
For Life COLLAGEN ACTIVE sérum
ks
Kód:2591
Výrobce:FOR LIFE
Cena s DPH : 800,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem, expedice do 3 dnů

Efekt je patrný téměř okamžitě, rychle penetruje do kožního povrchu a působí jako výplň neboli tmel. Vyhlazuje vrásky, zabraňuje tvorbě nových vrásek, zpomaluje stárnutí, zlepšuje elasticitu pokožky, povzbuzuje tvorbu vlastního kolagenu

Hlavní účinné složky: Transdermální Collagen 96%, Pantenol. Řada Collagen Active Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let, později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži.

Zevní dodávání COLLAGENu ACTIVE ve formě séra či krému, má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu epidermu a vytváří bariéru, která účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže. Aminokyseliny jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.

COLLAGEN ACTIVE - FOR LIFE je hydrát biologicky aktivního 96% kolagenu o molekulové hmotnosti 7000 jednotek, které mají schopnost do kůže proniknout, poněvadž jsou vázány na vhodný „nosič“ (krém či fluid).

Technologie zpracování přípravků FOR LIFE - HIGH TECHNOLOGY III - (obdobná jako u léčiv), zaručuje optimální rozmělnění nosných částic na MIKROSKOPICKOU velikost, díky které účinná látka snadno proniká do kůže!

Aplikace: Pleť - obličej, dekolt, oční partie. Lehce vmasírujte ráno pod krém či make-up, večer použijte samostatně nebo pod krém COLLAGEN ACTIVE!

Náš tip: Doporučujeme používat COLLAGEN ACTIVE SÉRUM společně s přípravkem COLLAGEN ACTIVE KRÉM!

Obsah: 30 ml

Potřebujete poradit ? For Life COLLAGEN ACTIVE sérum

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací