For Life HYALURONIC ACID sérum

Sérum s kyselinou hyaluronovou okamžitě vypíná pokožku, zpomaluje stárnutí.

kliknutím zvětšíte
For Life HYALURONIC ACID sérum
ks
Kód:2587
Výrobce:FOR LIFE
Cena s DPH : 780 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem, expedice do 3 dnů

Okamžitě vypíná pokožku, zpomaluje stárnutí. Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže, je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Účinek kyseliny hyaluronové umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.

ŘADA HYALURONIC ACID  - Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Účinek kyseliny hyaluronové v přípravcích FOR LIFE umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního Původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.

Aplikace: V domácí péči jej aplikujeme samostatně pro vypnutí pleti nebo pod krém. Zvláště vhodná kombinace s přípravky řad Antistres, Hydrooptimal, Sfingolipids, Liposomy a všemi typy krémových masek.

Obsah:30 ml

Potřebujete poradit ? For Life HYALURONIC ACID sérum

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací