MBS Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g

100% čistá přírodní krystalická sůl z Mrtvého moře.

kliknutím zvětšíte
MBS Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g Mineral Beauty System
ks
Kód:17010
Výrobce:Mineral Beauty System
Cena s DPH : 299 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

100% čistá přírodní krystalická sůl z Mrtvého moře. Obsahuje 26 minerálů (hořčík, draslík, sodík, chlór, brom, vápník, zinek, selen aj.). Sůl má blahodárný vliv na nervovou soustavu (zklidňující a relaxační účinek), na regeneraci, pružnost pokožky (čistí a revitalize pokožku, uvolňuje svalové napětí, bolesti zad apod.). Příznivě působí na pokožku při výskytu kožních problémů (akné, lupénka, ekzémy). Sůl zanechává přírodní film a minerály na Vaší pokožce.

Použití: Rozpusťte cca 150 g v teplé vodě. Relaxujte ve vodě 15-20 min., bez použití mýdla - využijte samočisticí schopnost soli. Po koupeli doporučujeme asi jednu hodinu relaxovat. Pro zvýšení efektu natřete pokožku Tělovým mlékem Mineral Beauty, Aloe Vera gelem či Tělovým máslovým krémem, čímž završíte relaxační proceduru.

Ze soli a vody můžete udělat roztok (inhalace, proplach dutin při rýmě a nachlazení) či ji (smíchanou s olejem) použít k masážím.

Vyhněte se kontaktu s očima. Po otevření uchovávejte sůl v suchu! Doporučujeme skladovat v uzavřené nádobě, protože sůl absorbuje vlhkost.

Obsah balení: 1000 g

Potřebujete poradit ? MBS Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g Mineral Beauty System

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací