No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas

kliknutím zvětšíte
No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas Di Angelo Cosmetics
No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas Di Angelo Cosmetics No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas Di Angelo Cosmetics No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas Di Angelo Cosmetics
ks
Kód:8001
Výrobce:Di Angelo Cosmetics
Cena s DPH : 1 950,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem, expedice do 3 dnů
Bioaktivní růstový stimulátor, který intenzivně podporuje růst řas.

Revoluční sérum No.1 Lash Extend Serum je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologií použití nanopeptidů (nejmodernějších sloučenin aminokyselin), který intenzivně podporuje růst řas. Jedná se o nanotechnologii, která lépe než jiné prvky proniká do řasových buněk a tam pozitivně působí na růst řas. Řasa roste rychleji a významně se prodlužuje doba růstu – trvá až o několik měsíců déle, než vypadne. Tím může dosáhnout až 200 % své původní délky. U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.

Jakmile zjistíte, jak sérum funguje, stanete se jeho dlouhodobou uživatelkou, neboť již nikdy nebude chtít mít krátké řasy. Zapomeňte na krátké, tenké a řídké řasy! Už nikdy umělé prodlužování! S novou revoluční patentovanou technologií No.1 LASH váš pohled nebyl nikdy svůdnější. Docílíte přirozeného efektu hollywoodských řas. Řasy budou zdravé, výrazně silnější, viditelně hustější a extrémně dlouhé. No1 neslibuje zázraky přes noc, ale krásné a dlouhé řasy.

Klinické studie prokazují prodloužení řas při každodenním působení po dobu 4 měsíců u všech testovaných vzorků, a to na 20 až 170 %. Plný efekt séra No.1 Lash však uživatelky zaznamenávají po 6 až 8 měsících každodenního užívání:
* o 200 % delší řasy
* o 50 % hustší řasy
* o 30 % silnější řasy

Použití: Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas. SérumNo.1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko na noc. Po zaschnutí séra No.1 LASH pokračujte v běžné péči o oční okolí. Sérem No.1 LASH nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.

Nejsou známy žádné alergické reakce ani poškození očí ani nežádoucí účinky. Pokud se přípravek dostane do oka, může lehce štípat - v tom případě oko zavřete a počkejte několik vteřin nebo vypláchněte vodou a osušte. V některých případech může dojít k zčervenání pokožky - je to způsobeno stimulací kořínků řas a prokrvení pokožky.

Při každodenní aplikaci vydrží jedna lahvička cca 4-6 měsíců.

Složení: Aqua, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Lecithin, Taurin, Glucose, Palmitoyl, Penta Peptide 5, Ectoin, Capryloyl, Glycine, Inositol, Phenoxyethanol, Naringine, Copper, Gluconate, Azelaic acid, Alcohol.

Skladování: Sérum No.1 LASH uchovejte při pokojové teplotě bez přímého slunečního svitu. V případě, že sérum delší čas nepoužíváte, uskladněte jej v chladu a suchu (nesmí zmrznout).

Obsah balení: 5 ml

Potřebujete poradit ? No.1 Lash Extend Sérum pro prodloužení řas Di Angelo Cosmetics

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací